Waffle World Başakşehir'de Franchise Bayilik Verecek

2023 yılında kurulmuş olan WAFFLE WORLD Türkiye'nin en popüler waffle markalarından biridir.

Her damak tadına hitap eden eşsiz ve zengin menüsü, güler yüzlü ve profesyonel ekibi ile önce sağlık felsefesi doğrultusunda; taze, kaliteli ve steril hizmet anlayışını misyon edinen WAFFLE WORLD sürdürdüğü konseptini 150 franchise şübe bayilik sistemi uygulayarak geliştirmeye hedefliyor.

WAFFLE WORLD kendine özgü lezzetleri kusursuz bir görsel şölen ile tamamlayıp fark yaratarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor.


Neden WAFFLE WORLD

Waffle denilince akla gelen ilk markalardan biri,
Uzun yıllara dayanan bilgi birikimi,.
Özel tariflerle hazırlanmış hamur ve soslar,
Merkezi ürün tedariği ile ürün kalitesi standardı, 
Operasyonel tecrübe, 
Kolay operasyon, 
Düşük yatırım maliyeti, 
Yüksek karlılık.


WAFFLE WORLD olarak sizleri de ailemiz arasında görmek isteriz!WAFFLE WORLD BAYİLİK ŞARTLARI


 Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olmak
 İşletmenin Hijyen Standartlarını Yüksek Tutmak
 Markanın Lokasyon Beklentilerini Karşılamak
 Güler Yüzlü Ve Kaliteli Hizmet Anlayışı Benimsemek
 Ticari Sicili Temiz Olmak


Waffle World Bayilik

Waffle World 2023 kurulmuş birbirinden leziz ürünleri ile hedef kitlesini ve marka bilinirliğini sürekli arttıran bir firmadır. Çikolata, Waffle hamuru ve Gelata Dondurma imalatlarıyla tüm franchise şubelerinde kalite standardını yakalamayı hedefleyen firma yurt içine bayilik veren firmalar arasında konumlanmaktadır. Waffle World; tatlı ve tuzlu waffle üreterek sektördeki diğer firmalar arasından sıyrılmaktadır. Son dönemlerde tuzlu waffle ürünlerini çeşitlendiren ve yenilikçi ürünlerini tüketicilerle buluşturmaya hazırlanan marka bayilik almak isteyen girişimcilere; bölge koruması, reklam, pazarlama, eğitim ve lokasyon desteği sunmaktadır. 

Ürünlerinin imalatını kendisi yaptığı için bayilerine hiçbir tedarik sıkıntısı yaşatmayan Waffle World; tüm şubelerinde aynı lezzeti müşterilerine sunmaktadır. Hizmet kalitesinden ödün vermeyen; güler yüzlü hizmet anlayışı benimseyen bayileri ile yola devam eden Waffle World bayilik bütçesi; seçilen bayilik konseptine, lokasyon tercihine ve işletme alanına göre değişiklik göstermektedir. 

Waffle World Bayilik Konseptleri

Marka bilinirliği yüksek olan, bayilerini destekleyen, ürünlerini çeşitlendiren ve her daim eşsiz lezzetleri hedef kitlesiyle buluşturan marka AVM’lerde 4; caddelerde ise 3 olmak üzere toplamda 7 ayrı bayilik konsepti ile girişimcilerin alternatiflerini çoğaltmaktadır. 

Waffle World AVM’ler İçin Bayilik Konseptleri

  • Dış Mekan Hareketli Stant: Franchise isim bedeli ve araç bedeli dahil olmak üzere 500 bin TL ila 900 bin TL arasında değişen yatırım sermayesine sahip olan girişimciler Waffle World dış mekan hareketli stant bayilikleri için başvuru yapabilirler. Çikolata fondü, kapalı soğuk içecekler ve waffle çeşitlerinin satıldığı bu bayilik konsepti seçildiğinde stant satışa hazır halde girişimcilere teslim edilir. 
  • AVM Orta Alan Küçük Stand: AVM’lerde 10 m2 alana konumlandırılabilen Waffle World orta alan küçük stand bayilikleri alan girişimciler müşterilerine dondurma, waffle, çikolata fondü ve kapalı soğuk içecek satışı yapabilirler. 
  • AVM Orta Alan Büyük Stant: 2 ayrı üniteden oluşan büyük stand için yaklaşık 16 m2’lik bir alan gerekir. 3 bar sandalyesi bulunan stantlarda dondurma, waffle, çikolata fondü ve kapalı soğuk içecek satışı yapılmaktadır. 
  • AVM Orta Alan Büyük Oturma Gruplu Stant: Yaklaşık 70 ila 90 m2 alan gereksinimi olan Waffle World bayilik konseptinde yatırım bedeline zemin ve cam tuğla fiyatları dahildir. Stantlar satışa hazır halde girişimcilere sunulur. Waffle, dondurma, çikolata fondü ve içecek çeşitleri müşterilere sunulmaktadır. 

AVM’lerde tercih edilebilen Waffle World bayiliklerinin yatırım bedelleri değişiklik göstermektedir. Bu nedenle en net bilgiye erişmek için firma yetkilileri ile irtibata geçilmelidir. 

Caddeler İçin Bayilik Konseptleri

  • Waffle World: 30 ila 50 m2 alana sahip; marka değeri yüksek ve yaya trafiğinin yoğun olduğu caddelerde işletme bulunmasını gerektirir. İnşaat işleri bayilerin sorumluluğunda olmakla birlikte tabela, sandalye, masa ve waffle tezgahı Waffle World tarafından teslim edilir. Bu konsepti tercih eden girişimciler; çay, kahve, waffle ve çikolata fondü servisi yapabilir. 
  • Waffle World: En az 80 m2 kapalı alana ve en az 40 m2 açık alana sahip işletmelerin bulunması bu bayilik konseptinin gereksinimidir. Sandviç, salata, kahvaltı, fondü, dondurma ve waffle servisi Waffle World bayilik konseptinin kapsamındadır. 
  • Waffle WorldEn gelişmiş bayilik konseptidir. 100 m2 kapalı ve 100 m2 açık alan kriterleri bulunur. Pizza, hamburger, sandviç, tost, waffle, dondurma, sıcak ve soğuk içeceklerin satılabildiği bu işletme için yatırım maliyeti diğerlerinde olduğu gibi işletmenin konumuna ve alanına göre değişiklik göstermektedir. 

Siz de kendi imalatını yapan ve kalite standartlarını yakalamayı başaran Waffle World bayileri arasında yer alabilir, yetkililerle irtibata geçerek karlı bir işletmenin sahibi olabilirsiniz. 

Waffle World